влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Audi A7 2019/01-2023/12
Audi Q7 2016/01-2023/12
Audi RS3 2017/01-2020/12
Audi SQ7 2016/01-2017/12
Audi TT RS 2017/01-2020/12
Porsche 911 2017/01-2026/12
Porsche Boxster 2017/01-2026/12
Porsche Cayenne 2015/01-2023/12
Porsche Cayman 2019/10-2026/12
Porsche GT3 2018/01-2021/12
Porsche Macan 2014/01-2023/12
Porsche Panamera 2014/01-2016/12
Porsche Taycan 2020/01-2023/12
Porsche 718 Boxster 2017/01-2026/12
Porsche 718 Cayman 2017/01-2026/12
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Boxster, RS3, 718, TT, Cayenne, Cayman, Q7, Panamera, 911, Taycan |
| Призначення | Датчик тиску в шинах |
| Стан | Новий |
| Виробник | Porsche |
| Країна виробник | Японія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 5Q0907275A |
| Кросс-номери | 5Q0907275A |
| Porsche | |
| с | 5Q0907275A |
- Ціна: 900 ₴


